• flagUnitedKingdom
  • flagGermany
  • flagFrance
  • flagPortugal
  • flagSpain
  • flagItaly
  • flagRussia
  • flagPoland
  • flagSaudiArabia

German Academy

FOR RENEWABLE ENERGY AND ENVIRONMENTAL TECHNOLOGY

 

 

Oferuje szereg seminariów, warsztatów, konferencji, kursów i programów szkoleniowych w dziedzinie energii odnawialnej, gospodarki wodnej i technologii ekologicznych. Naszą misją jest kształcenie studentów i specjalistów, pomagając im stać się ekspertami w tej dziedzinie. Nasze szkolenia są organizowane w Niemczech, jednym z najbardziej rozwiniętych krajów na świecie w technologii inżynierii, lub w instytucjach partnerskich na całym świecie. Oprócz programów oferowanych obecnie, zawsze staramy się zidentyfikować nowe ciekawe tematy. Ponadto, jesteśmy otwarci na nowe propozycje i chętnie współpracujemy z innymi instytucjami w celu tworzenia nowych dostosowanych kursów.

Współpracujemy z wiodącymi niemieckimi uniwersytetami, instytucjami badawczymi i firmami. Nasze programy skadają się z części teoretycznej m.in. wykładów i prezentacji oraz  części praktycznej wykonując ćwiczenia, symulacje, i wycieczki na miejscu.Wizyty w niemieckich firmach i projekty w dziedzinie odnawialnych źródeł energii są włączone, aby umożliwić naszym uczestnikom omówienie interesujących ich zagadnień z ekspertami, producentów i partnerów biznesowych. Ponadto oferujemy inwestorom możliwość nawiązania kontaktów z firmami z Niemiec i innych europejskich przyszłych kooperacji.

Nasze szkolenia przyciągają zarówno studentów i doświadczonych specjalistów z całego świata, z zapleczem technicznym w dziedzinie inżynierii lub nauk związanych z energią, którzy chcą zdobyć wiedzę w zakresie odnawialnych źródeł energii. Czy jesteś początkujący czy ekspertem, możemy zaoferować odpowiedni kurs dla Ciebie.

  

German Academy dla energii odnawialnej i technologii ochrony srodowiska  została zarejestrowana we wrześniu 2011 roku, a jego biuro administracyjne znajduje się w Berlinie. Jesteśmy członkiem Izby Przemysłowo-Handlowej w Berlinie (IHK Berlin) i działa ona zgodnie z prawem niemieckim. Wzięliśmy udział w "energii ze źródeł odnawialnych do "- Made in Germany" programu sponsorowanego przez Federalne Ministerstwo Gospodarki i Technologii.

Nasz prezes, wraz z naszym międzynarodowym zespołem, zawsze chętnie odpowie na Państwa pytania. Zapraszam do kontaktu z nami w This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..


Print   Email